D.U.K.

Kokie yra jūsų pristatymo laikai ir kainos?

Pristatymo laikai ir kainos gali skirtis priklausomai nuo pristatymo vietos. Mes stengiamės užtikrinti kuo greitesnį pristatymą ir pateikti konkurencingas pristatymo kainas. Išsamesnę informaciją apie pristatymo laikus ir kainas galite rasti mūsų svetainės Pristatymo ir Grąžinimo puslapyje.

Ar galite siųsti užsakymus į kitus šalių regionus?

Kol kas ši paslauga negalima.

Kokie yra jūsų priimamų mokėjimo būdų variantai?

Priimame įvairius mokėjimo būdus. Išsamesnę informaciją apie priimamus mokėjimo būdus galite rasti mūsų svetainėje arba peržiūrėdami mokėjimo pasirinkimus užsakymo metu.

Kaip galiu atlikti grąžinimą ar keitimą?

Jei norite grąžinti ar pakeisti produktą, prašome susisiekti su mumis per nurodytus kontaktinius duomenis. Mes suteiksime jums instrukcijas dėl grąžinimo ar keitimo procedūros. Išsamesnę informaciją apie mūsų grąžinimo politiką rasite mūsų svetainėje.

Kiek laiko užtrunka užsakymo vykdymas ir pristatymas?

Užsakymo vykdymo laikas priklauso nuo produkto, kurį užsakote, ir jo pasiekiamumo. Dauguma užsakymų yra įvykdomi per 1-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos ir pristatymo vietos. Detalią informaciją apie užsakymo vykdymą ir pristatymą rasite mūsų svetainėje.