TOP 3 geriausios internetinių renginių organizavimo paslaugos

Pastaraisiais metais renginių organizavimo rinka labai keitėsi, atsižvelgiant į bendrą situaciją bei klientų poreikius. Pasaulį sukrėtus koronaviruso pandemijai, daugelis ieškojo būdų, kaip prisitaikyti prie naujų realijų ir sąlygų. Taip susidarė tinkamos sąlygos populiarėti ir kurtis virtualiems renginiams. Šiandien online renginiai yra dažnas pasirinkimas tiek įmonėse, tiek organizuojant šeimos šventes ar draugų susitikimus.

online-svente

Koks yra online renginys?

Didžiausias online renginio privalumas ir išskirtinumas – tai renginys, kuris yra transliuojamas. Tad norint jame sudalyvauti, nereikia vykti į kitą vietą ar kitą miestą. Virtualūs renginiai gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, renginys gali vykti taip, jog jis transliuojamas visiems prisijungusiems žiūrovams. Dažniausiai tokio tipo renginiai gali būti online konferencijos, spektakliai ar koncertai. Taip pat galite sudalyvauti online renginyje, kuris sukuriamas specialioje mobilioje studijoje. Paslaugų teikėjai atvyksta į Jums patogią vietą ir įrengia TV studiją, kurioje ir vyksta renginys. Tokioje studijoje dažniausia vyksta įvairūs galvosūkių renginiai, pabėgimo kambario pramogos ir pan. Štai šiuo metu populiariausios online renginių paslaugos, kurias galima užsisakyti Lietuvoje.

1. Konferencijos

Šiandien organizuoti konferencijas galite ne tik gyvai, bet ir pakvietę visus jos dalyvius konferenciją stebėti online. Įvairios konferencijos darbuotojams ar spaudai labai dažnai rengiami iki šiol, net ir nesant karantino ribojimams. Tai labai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

online-renginiai

2. Įmonės rezultatų, produktų pristatymo renginiai.

Savo naują produktą, įmonės naujieną ar pasiektus rezultatus galite pristatyti rengdami viešą renginį. Viešas įmonės renginys prisideda ir prie įmonės įvaizdžio kūrimo bei gerinimo. Šiandien tokie renginiai gali vykti virtualiai, tad juos gali stebėti ir Jūsų partneriai iš bet kurios šalies.

3. Protmūšiai ir galvosūkiai.

Svarstote, kad laikas praleisti vakarą su kolegomis ar draugais? Virtualūs protmūšiai ir galvosūkiai – puikus pasirinkimas. Kaip ir įprastame protmūšyje, taip ir online renginyje dalyviai paskirstomi komandomis. Jiems reikia teisingai atsakyti į kuo daugiau užduodamų klausimų. Taip pat virtualiai vedami ir įvairūs galvosūkiai. Pavyzdžiui, su užrakintomis spynomis, kurias reikia atrakinti komandai sutelkus visas jėgas ir išmintį.